škola v přírodě 2012

V týdnu od 28.5. do 1.6. 2012 odjeli žáci 2.,3.a 4.třídy s doprovodem třídních učitelek a zdravotnice na školu v přírodě do Krkonoš.Pobyt jsme strávili na boudě Svornost,která stojí na vršku sjezdovky Zahrádky v Peci pod Sněžkou, a v jejím okolí.Ve zkratce z našeho programu a uspořádaných výšlapů :

Pondělí: * výšlap na Hnědý vrch včetně rozhledny,dále okolo Lesní boudy a boudy Mír zpět na chalupu

Úterý   : *  pěší výlet na Černou horu a zpět se zastávkou u horských rašelinišť

* podvečerní turnaj ve vybíjené

Středa : * postřehový závod

* odpolední výlet do Pece spojený s předčasnou oslavou dětského dne,adrenalin na bobové dráze a skluzavkách,zpátky jsme se svezli výletním vláčkem

* večerní opékaní buřtů

Čtvrtek : * šipkovaná v režii čtvrťáků se skrytým pokladem

* výtvarné odpoledne - vytváření pohádkových kostýmů

* disco na rozloučenou

Pátek  : * odjezd......byli jsme ušetřeni cesty v dešti......majitel boudy dětem ke Dni dětí znovu objednal výletní mašinku,takže jsme mohli do autobusu vstoupit ,,suchou nohou"

Pobyt nám zpříjemnila i vynikající kuchyně a ochota a vstřícnost majitele a personálu.

.